Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B 8 ТБ
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B 8 ТБ
Усі ціни 24 →Жесткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000NM019B) | 9 824 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos 7E10 8TB SATA/256MB (ST8000NM019B) | 9 689 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 8 TB (ST8000NM019B) Exos 7E10 8 TB (ST8000 | 10 473 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000NM019B) | 10 026 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000NM019B) ST8000NM019B | 9 367 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B
Ціни на Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 ТБ | від 5 571 грн. | 26 пропозицій | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST4000NM024B 4 ТБ | від 7 690 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B 8 ТБ | від 9 367 грн. | 24 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B 10 ТБ | від 10 399 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →