Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI ST8000VE000 8 ТБ ST8000VE000
Відео 9 | Очікується у продажу 4 860 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 8000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 256; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв; |
Seagate SkyHawk AI ST8000VE000 8 ТБ ST8000VE000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Seagate SkyHawk AI ST8000VE000
Ціни на Seagate SkyHawk AI ST8000VE000 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk AI ST8000VE0004 8 ТБ ST8000VE0004 | від 10 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 8 ТБ ST8000VE001 | від 7 920 грн. | 61 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 10 ТБ 234 MB/s | від 10 115 грн. | 59 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST10000VE0008 10 ТБ 250 MB/s | від 9 585 грн. | 25 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 ТБ ST12000VE001 | від 10 111 грн. | 56 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE000 16 ТБ | від 20 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST16000VE002 16 ТБ 2 млн. ч | від 14 133 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk AI ST18000VE002 18 ТБ | від 14 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 ТБ | від 16 068 грн. | 42 пропозиції |
Рекомендуємо