Жорсткий диск Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 ТБ 256/7200 CMR
Відео 28Фото 2 | Очікується у продажу 8 977 грн. Міцні та надійні жорсткі диски зі спеціалізованої лінійки Seagate SkyHawk 2016 року. Належать до середнього цінового сегменту, орієнтовані використання у системах цілодобового відеоспостереження. У цій серії використовується спеціально оптимізоване ПЗ, а запас кеш-пам'яті більше, ніж у середньому по палаті, щоб накопичувач міг одночасно записувати відеопотік з кількох камер, не боячись випадково пропустити кадр. Підтримка технології ImagePerfect дозволяє вести цілодобовий запис одночасно з 64 камерами. Антикорозійне покриття корпусу дозволяє використовувати їх у несприятливих умовах: на неопалюваних складах та нежитлових приміщеннях, промислових об'єктах, виробничих приміщеннях та підвалах з підвищеною вологістю. Завдяки вбудованій системі SkyHawk Health Management, лінійка HDD Sky...Hawk гарантує надійну роботу при інтеграції в NVR. Крім того, на всі накопичувачі поширюється трирічний план підтримки Rescue Data Recovery Services. Сімейство SkyHawk начитує рівно 10 моделей об'ємом від 1 до 10 ТБ. Всі накопичувачі Seagate SkyHawk ST виконані у форм-факторі 3.5 дюйма, використовують стандартне підключення SATA і сумісні з більшістю систем відеоспостереження. Характеризуються розширеним робочим ресурсом (прим: до 300 000 циклів включення-вимкнення) та невисоким енергоспоживанням – молодші варіації з 1 ТБ пам'яті споживають пікові 5.6 Вт, старшій моделі зі сховищем на 8 ТБ потрібно 9 Вт. Швидкість обертання шпинделя становить 5200/5900/7200 обертів за хвилину. У половині представлених моделей використовується класичний магнітний запис CMR, в інших більш сучасний і неоднозначний черепичний SMR-запис. |
Seagate SkyHawk ST8000VX004 8 ТБ 256/7200 CMR |
|
Міцні та надійні жорсткі диски зі спеціалізованої лінійки Seagate SkyHawk 2016 року. Належать до середнього цінового сегменту, орієнтовані використання у системах цілодобового відеоспостереження. У цій серії використовується спеціально оптимізоване ПЗ, а запас кеш-пам'яті більше, ніж у середньому по палаті, щоб накопичувач міг одночасно записувати відеопотік з кількох камер, не боячись випадково пропустити кадр.
Підтримка технології ImagePerfect дозволяє вести цілодобовий запис одночасно з 64 камерами. Антикорозійне покриття корпусу дозволяє використовувати їх у несприятливих умовах: на неопалюваних складах та нежитлових приміщеннях, промислових об'єктах, виробничих приміщеннях та підвалах з підвищеною вологістю. Завдяки вбудованій системі SkyHawk Health Management, лінійка HDD SkyHawk гарантує надійну роботу при інтеграції в NVR.
Крім того, на всі накопичувачі поширюється трирічний план підтримки Rescue Data Recovery Services. Сімейство SkyHawk начитує рівно 10 моделей об'ємом від 1 до 10 ТБ. Всі накопичувачі Seagate SkyHawk ST виконані у форм-факторі 3.5 дюйма, використовують стандартне підключення SATA і сумісні з більшістю систем відеоспостереження. Характеризуються розширеним робочим ресурсом (прим: до 300 000 циклів включення-вимкнення) та невисоким енергоспоживанням – молодші варіації з 1 ТБ пам'яті споживають пікові 5.6 Вт, старшій моделі зі сховищем на 8 ТБ потрібно 9 Вт. Швидкість обертання шпинделя становить 5200/5900/7200 обертів за хвилину. У половині представлених моделей використовується класичний магнітний запис CMR, в інших більш сучасний і неоднозначний черепичний SMR-запис.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
0 0 0 7 |
за 5 років уже 3й такий, 1й був на 2ТБ, через рік докупив по 4 ТБ, зараз добирати треба ще буде 2 по 6ТБ, проблем ніяких від слова взагалі, торенти цілодобово, + рендеринг відео - 35 градусів полиць але стоїть охолодження. за такі дні одні +++++ немає Alex: користуюся Seagate ST4000VX007 більше року |
Модификації Seagate SkyHawk ST8000VX004
Ціни на Seagate SkyHawk ST8000VX004 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk ST1000VX005 1 ТБ CMR | від 2 028 грн. | 58 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX010 3 ТБ 64/5900 | від 5 388 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST3000VX009 3 ТБ 256/5400 CMR | від 3 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX007 4 ТБ 64/5900 CMR | від 6 152 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST4000VX013 4 ТБ 256/5900 SMR | від 3 535 грн. | 20 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX009 6 ТБ 256/5400 CMR | від 5 392 грн. | 60 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk ST6000VX001 6 ТБ 256/5900 CMR | від 6 005 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate SkyHawk ST8000VX0022 8 ТБ 256/7200 | від 7 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate SkyHawk ST10000VX0004 10 ТБ | від 11 760 грн. | 4 пропозиції |