Жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming Hub STKK16000400 16 ТБ
Відео 6Фото 6 |
Seagate STKK16000400 8 ТБ16 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate FireCuda Gaming Hub STKK16000400 16 ТБ
Усі ціни 11 →Зовнішній жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming Hub 16 TB (STKK16000400) F | 20 267 грн. |
Seagate FireCuda Gaming Hub 16TB USB 3.2 Gen. 2 Czarny (STKK16000400) | 22 140 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB FireCuda Gaming Hub Seagate (STKK1600040 | 18 912 грн. |
Seagate FireCuda Gaming Hub 16TB USB 3.2 Gen. 2 Czarny (STKK16000400) | 21 600 грн. |
Seagate FireCuda Gaming Hub 16TB USB 3.2 Gen. 2 Czarny (STKK16000400) | 22 140 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate FireCuda Gaming Hub STKK16000400
Ціни на Seagate FireCuda Gaming Hub STKK16000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda Gaming Hub STKK8000400 8 ТБ | від 7 100 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming Hub STKK16000400 16 ТБ | від 18 912 грн. | 11 пропозицій |
Рекомендуємо