Жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 1 ТБ
Відео 5Фото 10 |
Seagate STKL1000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 1 ТБ
Усі ціни 32 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 1.0TB Seagate FireCuda Gaming Hard Drive | 2 789 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 1 TB Black (STK | 2 839 грн. |
Жесткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive Black 1.0TB 2.5" USB (STKL | 2 838 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 1 Tb Black (STK | 3 013 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 1 Tb Black (STKL10 | 2 958 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400
Ціни на Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 1 ТБ | від 2 789 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 2 ТБ | від 3 489 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417 2 ТБ 417 SpiderMan | від 6 683 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 2 ТБ Solo | від 3 561 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 ТБ | від 5 987 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →