Жорсткий диск Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ
Seagate STKP12000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ
Seagate Expansion Desktop 12TB (STKP12000400) | 11 480 грн. |
Seagate Expansion Desktop 12TB (STKP12000400) | 11 200 грн. |
Seagate Expansion Desktop 12TB (STKP12000400) | 11 480 грн. |
Seagate Expansion Desktop 12TB (STKP12000400) | 11 760 грн. |
Модификації Seagate Expansion STKP STKP12000400
Ціни на Seagate Expansion STKP STKP12000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ | від 4 399 грн. | 42 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ | від 5 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ | від 6 950 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ | від 8 920 грн. | 26 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ | від 11 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 ТБ | від 11 938 грн. | 28 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ | від 15 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP18000400 18 ТБ | від 15 314 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →