Жорсткий диск Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ
Seagate STKP16000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ
Усі ціни 12 →Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 16 TB (STKP16000400) Exp | 14 723 грн. |
Seagate Expansion NEW 16TB USB 3.2 Gen. 1 Czarny (STKP16000400) | 15 539 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB Expansion Desktop Seagate (STKP16000400) | 13 878 грн. |
Seagate Expansion NEW 16TB USB 3.2 Gen. 1 Czarny (STKP16000400) | 15 539 грн. |
Seagate Expansion NEW 16TB USB 3.2 Gen. 1 Czarny (STKP16000400) | 15 918 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Seagate Expansion STKP STKP16000400
Ціни на Seagate Expansion STKP STKP16000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ | від 4 419 грн. | 43 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ | від 5 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ | від 6 950 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ | від 10 160 грн. | 8 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ | від 11 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 ТБ | від 11 938 грн. | 26 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ | від 13 878 грн. | 12 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP18000400 18 ТБ | від 15 600 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →