Жорсткий диск Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ
Seagate STKP4000400 |
|
Повнорозмірний зовнішній жорсткий диск форм-фактора 3.5" з сімейства HDD-накопичувачів Seagate Expansion, яке складається з восьми моделей з ємністю від 4 до 18 ТБ. Крім ємності відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, помірними габаритними розмірами і наявністю комплектного блоку живлення потужністю 1. комп'ютеру підключається за допомогою популярного швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для швидкої передачі даних, а також повну зворотну сумісність з попереднім стандартом інтерфейсу USB 2.0.
середньої цінової категорії, призначений для резервного копіювання, зберігання та перенесення даних.Об'єму 4 ТБ достатньо для файлів будь-яких робочих проєктів, значних обсягів медіаконтенту SD/HD/UHD-дозвіл та різних резервних копій.Накопичувач відформатований у файловій системі NTFS для повної совм естимості з Windows XP/7/8/10. Зручний корпус вагою 1176 г у поєднанні з ємністю зовнішній накопичувач Seagate Expansion STKP STKP4000400 хорошим придбанням для IT-фахівця або звичайного користувача, який піклується про збереження власних даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ
Усі ціни 45 →Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 4.0TB Seagate Expansion Desktop Black (ST | 4 609 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 4 TB (STKP4000400) | 4 419 грн. |
Жесткий диск Seagate Expansion Desktop Black USB 4.0TB (STKP4000400) STKP4 | 4 502 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Desktop 4TB (STKP4000400) | 4 637 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate Expansion Desktop 4 Tb (STKP4000400) | 4 594 грн. |
Модификації Seagate Expansion STKP STKP4000400
Ціни на Seagate Expansion STKP STKP4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKP STKP4000400 4 ТБ | від 4 409 грн. | 46 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP6000400 6 ТБ | від 5 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP8000400 8 ТБ | від 6 950 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP10000400 10 ТБ | від 10 160 грн. | 8 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP12000400 12 ТБ | від 11 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate Expansion STKP STKP14000400 14 ТБ | від 11 780 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP16000400 16 ТБ | від 13 040 грн. | 30 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKP STKP18000400 18 ТБ | від 14 472 грн. | 18 пропозицій |