Жорсткий диск Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 ТБ
Відео 13Фото 6 |
Seagate STLC12000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 ТБ
Усі ціни 18 →Зовнішній жорсткий диск Seagate One Touch Hub 12TB STLC12000400 USB 3.1 Bl | 11 529 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 12 TB Seagate One Touch Black (STLC12000400) STLC1 | 11 399 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 12TB One Touch Desktop External Drive with Hu | 11 429 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" USB 12.0TB Seagate One Touch Black (STLC12000400 | 10 921 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 12TB One Touch Desktop External Drive with Hu | 11 529 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate One Touch Hub STLC12000400
Ціни на Seagate One Touch Hub STLC12000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch Hub STLC4000400 4 ТБ | від 4 958 грн. | 44 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC6000400 6 ТБ | від 6 306 грн. | 37 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 ТБ | від 7 026 грн. | 40 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC10000400 10 ТБ | від 10 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 ТБ | від 10 921 грн. | 18 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 ТБ | від 12 377 грн. | 16 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 ТБ | від 15 135 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 ТБ | від 15 722 грн. | 14 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 ТБ | від 22 040 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо