Жорсткий диск Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 ТБ
Відео 13Фото 6 |
Seagate STLC14000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 ТБ
Усі ціни 15 →Зовнішній жорсткий диск Seagate One Touch Hub 14TB USB3.1 (STLC14000400) | 13 239 грн. |
Жесткий диск SEAGATE 14TB EXT. BLACK STLC14000400 | 12 372 грн. |
Seagate One Touch Desktop with HUB 14TB (STLC14000400) Black STLC14000400 | 13 315 грн. |
Seagate One Touch Hub 14 TB (STLC14000400) STLC14000400 | 12 432 грн. |
Seagate STLC14000400 | 13 299 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate One Touch Hub STLC14000400
Ціни на Seagate One Touch Hub STLC14000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch Hub STLC4000400 4 ТБ | від 4 994 грн. | 38 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC6000400 6 ТБ | від 6 346 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 ТБ | від 7 105 грн. | 37 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC10000400 10 ТБ | від 10 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 ТБ | від 12 299 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 ТБ | від 12 372 грн. | 15 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 ТБ | від 13 751 грн. | 10 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 ТБ | від 14 832 грн. | 28 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 ТБ | від 22 040 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо