SSD Seagate IronWolf 125 ZA4000NM1A002 4 ТБ
Відео 6 |
Seagate ZA4000NM1A002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate IronWolf 125 ZA4000NM1A002 4 ТБ
Seagate IronWolf 125 4TB 2,5" SATA (ZA4000NM1A002) | 18 614 грн. |
Seagate IronWolf 125 4TB 2,5" SATA (ZA4000NM1A002) | 18 160 грн. |
Seagate IronWolf 125 4TB 2,5" SATA (ZA4000NM1A002) | 18 614 грн. |
Seagate IronWolf 125 4TB 2,5" SATA (ZA4000NM1A002) | 19 068 грн. |
Seagate IronWolf 125 ZA4000NM1A002 | 22 468 грн. |
Відеоогляди
Модификації Seagate IronWolf 125 ZA4000NM1A002
Ціни на Seagate IronWolf 125 ZA4000NM1A002 |
---|---|---|---|---|
Seagate IronWolf 125 ZA500NM1A002 500 ГБ | від 6 519 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate IronWolf 125 ZA2000NM1A002 2 ТБ | від 19 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate IronWolf 125 ZA4000NM1A002 4 ТБ | від 18 160 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →