SSD Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 ТБ
Відео 4 |
Seagate ZP2000CV30001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 ТБ
Усі ціни 43 →Накопитель SSD M.2 2280 2TB Seagate (ZP2000CV3A001) | 4 993 грн. |
SSD диск Seagate Barracuda Q5 2TB M.2 2280 PCI Express 3.0 x4 (ZP2000CV3A0 | 4 439 грн. |
Seagate Barracuda Q5 2 Tb (ZP2000CV3A001) | 4 540 грн. |
Seagate Barracuda Q5 2 Tb (ZP2000CV3A001) | 4 413 грн. |
SSD-накопичувач Seagate Barracuda Q5 2TB M.2 2280 3D QLC (ZP2000CV3A001) | 4 679 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001
Ціни на Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Q5 ZP500CV30001 500 ГБ | від 1 597 грн. | 40 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Q5 ZP1000CV30001 1 ТБ | від 2 395 грн. | 38 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Q5 ZP2000CV30001 2 ТБ | від 4 405 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →