Блок живлення Seasonic B12 BC B12-BC-550
Відео 1Фото 6 |
Seasonic B12 BC B12-BC-550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
БЖ поки тішить, користуюся 2.5 роки Рівень захисту при поганій напрузі ZloyRoy: користуюся Seasonic B12-BC-550 більше року |
Додати відгук
11 листопада 2023, 14:56
Блок #
i5 12400f 3060 ti потянет? а то нехочу чтоби вся зборка полетела иза блока а бюджет на блок 3000-3500к
12 квітня 2022, 19:26
Хватит на мою сборку? #
Мой будущий пк будет иметь
проц.:AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO
видеокарта:вначале без неё а потом что то вроде 3060 или какой-то от intel.
озу:16(2х8)
и 1 м2 накопитель и 2 сата.
проц.:AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO
озу:16(2х8)
14 лютого 2022, 19:32
Хватит ли на i5-11400f+rx570+B560+оп. память 16gb ddr4 2 планки? #
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Відеоогляди
Модификації Seasonic B12 BC
Ціни на Seasonic B12 BC |
---|---|---|---|---|
Seasonic B12 BC B12-BC-550 | від 2 911 грн. | 2 пропозиції | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-650 | від 3 397 грн. | 4 пропозиції | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-750 | від 3 548 грн. | 9 пропозицій | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-850 | від 4 067 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →