Блок живлення Seasonic B12 BC B12-BC-850
Відео 1Фото 6 |
Seasonic B12 BC B12-BC-850 |
|
Досить просунутий блок живлення, розроблений для потужних та продуктивних ПК, які часто і довго працюють з підвищеними навантаженнями. Пристрій легко потягне живлення просунутої геймерської збірки або високопродуктивної робочої станції. Така модель гарантує мінімальну частоту пульсацій, низьке тепловиділення та хорошу стабільність напруги на виході. Виробником передбачено повсюдне застосування високонадійних жаростійких конденсаторів, що робить комп'ютерний блок живлення Seasonic B12-BC-850 надійним та довговічним.
У даному блоці застосовуються практичні плоскі дроти з покращеною гнучкістю. Лише лінія електроживлення материнської плати представлена округлим джгутом з нейлоновим оплеткою. Такі дроти легко монтуються навіть у корпусах із дефіцитом вільного простору. У переліку інтерфейсів передбачено відразу два роз'єми для підключення CPU 8 pin, один з яких має розбірну конструкцію 4+4 pin. Для живлення GPU застосовується чотири роз'єми 6+2 pin. Пристрій використовує просунуту схему електроживлення. Про непоганий рівень ККД свідчить сертифікат 80+ Bronze. Цей блок живлення забезпечить живлення комп'ютерної збірки з високим рівнем продуктивності, паралельно подбавши про надійність та довговічність комплектуючих ПК.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Купити Seasonic B12 BC B12-BC-850
Усі ціни 25 →Seasonic B12 BC-850W Bronze (A851BCAFH) A851BCAFH | 4 999 грн. |
Блок живлення SeaSonic 850W B12 (B12 BC-850) | 5 299 грн. |
Блок питания SeaSonic 850W B12 (B12 BC-850) | 4 459 грн. |
Блок живлення SeaSonic 850W B12 (B12 BC-850) | 4 459 грн. |
Блок питания Seasonic 850w b12 Bronze (a851bcafh) | 4 755 грн. |
БЖ поки тішить, користуюся 2.5 роки Рівень захисту при поганій напрузі ZloyRoy: користуюся Seasonic B12-BC-550 більше року |
проц.:AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO
видеокарта:вначале без неё а потом что то вроде 3060 или какой-то от intel.
озу:16(2х8)
и 1 м2 накопитель и 2 сата.
Модификації Seasonic B12 BC
Ціни на Seasonic B12 BC |
---|---|---|---|---|
Seasonic B12 BC B12-BC-650 | від 3 483 грн. | 1 пропозиція | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-750 | від 3 670 грн. | 6 пропозицій | ||
Seasonic B12 BC B12-BC-850 | від 4 360 грн. | 25 пропозицій |