Блок живлення Seasonic ET2-series SSP-350ST2
Фото 9 |
Seasonic ET2-series SSP-350ST2 2021 рікET-series 350 Вт 24+8 (4+4) pin 400 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic ET2-series SSP-350ST2
Усі ціни 13 →Блок живлення 350W Seasonic (SSP-350ST2) SSP-350ST2 | 1 469 грн. |
Блок живлення Seasonic 350W (SSP-350ST2) | 1 651 грн. |
Seasonic 350W SSP-350ST2 | 1 399 грн. |
Блок живлення Seasonic 350W (SSP-350ST2) SSP-350ST2 | 1 394 грн. |
Seasonic Блок живлення Seasonic 350W (SSP-350ST2) SSP-350ST2 | 1 394 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Seasonic ET2-series
Ціни на Seasonic ET2-series |
---|---|---|---|---|
Seasonic ET2-series SSP-350ST2 | від 1 383 грн. | 13 пропозицій | ||
Seasonic ET2-series SSP-400ET2 | від 2 681 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →