Блок живлення Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 (SSR-750FX)
Відео 33Фото 13 |
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Купити Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750
Блок питания Seasonic Focus GX Focus GX-750 (SSR-750FX) FOCUS-GX-750 | 6 143 грн. |
Блок живлення SeaSonic Focus Plus 750 GOLD (SSR-750FX) , 80 + Gold SSR-750 | 7 068 грн. |
Блок живлення Seasonic Focus GX Focus GX-750 (SSR-750FX) | 7 010 грн. |
Блок питания Seasonic Focus GX Focus GX-750 (SSR-750FX) FOCUS-GX-750 | 6 149 грн. |
Блок живлення SeaSonic Focus GX Focus GX-750 (SSR-750FX) | 6 143 грн. |
0 0 1 3 |
Така сама начинка і в Antec EA650G Pro. Якість. Важкий (але це плюс). |
Давати оцінку рано. пару місяців у роботі. але постачання правда багата. все в мішках. вертушка тиха. модуль .плюс версія була із тестером. Напівпасивний охлад. 650Вт обійшлися в 120 €. Сисонік. режим охолодження. 10 років гарантії. начинка. 80+G Рано говорити. сподіваюся йому можна довірити комп'ютер. starpom: користуюся Seasonic FOCUS GX-650 кілька місяців |
Офігенний БЖ. Комплектація взагалі царська, мішечки, коробочки, пакетики)) Чесно кажучи, не очікував такого від БЖ за 120 баксів. Проводи довгі, ті що на додаткове живлення ще й розділені (6 +2 або 8) Все в металевій обплетенні, коротше я в захваті). Чого варта кнопка вимкнення або включення пасивного охолодження. Я взагалі про таке не знав. Заміряв ККД (видачу) у навантаженні, виходило 88% при подачі 500 ВТ! Низькі та середні навантаження його взагалі не чути, на високих чути, але слабко. Чи не перегрівається. Подивився під сетом компонування, все дуже акуратно зроблено. Знайшов в інеті фотку в розібраному стані, все на японських запчастинах, майже всі полімерні конденсатори. Відчувається і важкість. і благородне щось. Поставив у комп'ютер і прямий на 100% впевнений, що відорає не один рік. Сподіваюся мій відгук допоможе комусь визначитися, а я дуже задоволений. Якість виробництва на висоті. Хороша комплектація та увага до деталей. Довгі кабелі + розділені по пін. Відмінне ККД. Тихий. Немає Антон Ч: користуюся Seasonic FOCUS GX-550 кілька місяців |
Лінійка Focus Plus продовжує традиції "золотих" блоків живлення Seasonic, побудованих на власних OEM-платформах, пропонуючи флагманські модульні моделі з сертифікатом 80 Plus Gold, якісною елементною базою і рядом цікавих технічних фішок. По суті це одні з кращих блоків живлення в категорії до $150, який за сукупністю робочих характеристик впритул наближається до платинових моделей на кшталт Seasonic PRIME Platinum.
За паспортом Sea Sonic Focus Plus Gold є модульним блоком живлення, з максимальною потужністю 750 Вт, вражаючим ККД в районі 90% і сертифікатом якості 80+ Gold. Якщо розібрати корпус то всередині ми побачимо практично всі ноу-хау сучасних блоків живлення включаючи DC-перетворювачі з роздільною стабілізацією, японські конденсатори, масивні радіатори на гарячих ланцюгах і 12-вольтову лінію з серйозними вхідними показниками. І все це добро виключно власної розробки, благо що Seasonic є одним з новаторів на цьому ринку і їм завжди є що запропонувати.
Наприклад, тут використовується той же самий кулер на гідродинамічному підшипнику FDB, який ми бачили в «платинових» блоках живлення компанії. Це дійсно тиха система охолодження, яка не порушує акустичний комфорт користувача навіть при навантаженнях під 90 – 95%. У пасивному режимі він взагалі не видає ні звуку. Якщо автоматика з якихось причин не влаштує користувача, він вільний змінити режими роботи вертушок за допомогою невеликої кнопки на задній панелі. Додайте до цього списку офіційну 10-річну гарантію і отримаєте вкрай цікавий блок живлення, який ставить під сумнів покупку моделі з платиновим сертифікатом.
Модификації Seasonic FOCUS GX
Ціни на Seasonic FOCUS GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 | від 5 719 грн. | 4 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 | від 6 143 грн. | 5 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 | від 6 232 грн. | 7 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-1000 | від 7 790 грн. | 2 пропозиції |