Блок живлення Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-650 (SSR-650PX)
Відео 9Фото 12 |
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-650 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Так что все модели FOCUS PX 550-650Вт, имеют 2 кабеля питания CPU, каждый по 8 pin.
Оце так фокус!
Seasonic FOCUS — представник верху середнього цінового діапазону блоків живлення для ПК. На вибір пропонується три підсерії FOCUS: GM c «золотим» сертифікатом енергоефективності та полумодульной конструкцією, повністю модульне «золото» GX і модульна «платина» PX. Потужність залежно від серії варіюється від 500 Вт до 1 кВт. В окрему підсерію SGX винесені БЖ мініатюрного формату SFX.
Гібриди наступають
Якщо власної схемотехнікою, DC-DC-перетворенням, японськими високотемпературними конденсаторами і наднизькими пульсаціями напруги на всіх лініях можуть похвалитися і більш доступні БЖ Seasonic, то гібридна система охолодження — це привілей серії FOCUS (і флагманської PRIME). Принцип її роботи полягає в тому, що до 30 % від максимального навантаження вентилятор взагалі не обертається, тим самим, не тільки зводить шум до нуля, але і продовжує свій термін служби і мінімізує запилення внутрішніх компонентів БЖ.
Менше нагрівання — нижче шум
Після 30 % вертушка Seasonic FOCUS крутиться на малих обертах, але навіть при стовідсотковій навантаженні залишається досить тихою — все завдяки гідродинамічному підшипнику і високому ККД. Простіше кажучи, низький шум є наслідком низького рівня теплових втрат. Сертифікат 80 PLUS Platinum має на увазі, що не більше 6 % відсотків електроенергії перетворюється в побічне тепло, тобто при половинному навантаженні від 650 Вт — всього лише 20 Вт, які вентилятор розвіює граючись. Не дарма вертушка «платинового» FOCUS обертається на третину повільніше, ніж у «золотого».
Дві відеокарти краще!
Самою універсальною, на нашу думку, є 650-ватна модель Seasonic FOCUS PX. Потужність її основної лінії +12 В становить 648 Вт, а відеокарткових конекторів — чотири штуки, що дозволяє живити зв'язку NVIDIA SLI, NVLink або AMD CrossFire. Всі кабелі зроблені знімними: потрібні пропонується акуратно укласти в корпусі ПК за допомогою багаторазових стяжок на липучках, а зайві — зберігати в зручному комплектному чохлі.
Для роботи та дозвілля
Загалом, Seasonic FOCUS PX-650 — один з кращих блоків живлення для ігрового або професійно-робочого ПК, який буде експлуатуватися по кільканадцять годин на добу практично без вихідних. Він максимально енергоефективний і тихий, з більш ніж достатньою довжиною і кількістю дротів для різних компонентів ПК. Все це доповнюється десятирічної гарантією. Купувати щось потужніше, наприклад кіловатний Seasonic Prime PX з гарантією 12 років, має сенс тільки в тому випадку, якщо ви плануєте зібрати ПК одночасно з трьома або чотирма відеокартами.
Модификації Seasonic FOCUS PX
Ціни на Seasonic FOCUS PX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-650 | від 8 159 грн. | 2 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-750 | від 6 560 грн. | 10 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-850 | від 8 405 грн. | 3 пропозиції |