Блок живлення Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-750 (SSR-750PX)
Відео 9Фото 12 |
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-750
Усі ціни 10 →Блок питания SeaSonic Focus SPX 2021 (FOCUS-SPX-750) FOCUS-SPX-750 | 9 163 грн. |
Блок живлення Seasonic FOCUS 750W (SSR750PX) | 6 560 грн. |
Seasonic FOCUS 750W (SSR750PX) | 6 720 грн. |
Блок живлення Seasonic Focus Plus 750 Platinum 750W (SSR-750PX) SSR-750PX | 8 482 грн. |
Блок питания Seasonic Focus Plus 750 Platinum 750W (SSR-750PX) SSR-750PX | 9 442 грн. |
ще 5 пропозицій
егор
30 жовтня 2021, 12:27
Кабеля PCIe раздельно? #
скажите пожалуйста кабеля PCIe раздельно? В будущем апгрейт с 3060 до дригих карт а у 3060 питание 8 pin а у 3070 8+8 pin
22 листопада 2020, 23:03
Совместимость с Nvidia RTX 3080 #
Добрый день! Подойдёт ли данный блок питания на 850w для работы с видеокартой RTX 3080 и процессоре i7-10700k на водяном (закрытом) охлаждении?
9 липня 2020, 15:49
Ошибка в описании #
В описании некорректно указано питание MB/CPU (и скрины с раскладкой кабелей здесь же это подтверждают). Правильное: MB/CPU 24+8+8(4+4) pin
Так что все модели FOCUS PX 550-650Вт, имеют 2 кабеля питания CPU, каждый по 8 pin.
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Відеоогляди
Модификації Seasonic FOCUS PX
Ціни на Seasonic FOCUS PX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-650 | від 8 159 грн. | 2 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-750 | від 6 560 грн. | 10 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-850 | від 8 405 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →