Блок живлення Seasonic SFX SSP-300SFB
Відео 12Фото 2 |
Seasonic SFX SSP-300SFB 300 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 300 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Gold |
|
Цей блок живлення перш за все призначений для комп'ютерних систем у форм-факторі SFX. Модель має високий показник ККД, що досягає позначки 85%, сертифікована за стандартом 80 PLUS і може похвалитися чудовою стабільністю вихідної напруги. У схемотехніці передбачений якісний фільтр електромагнітних перешкод. Охолодження здійснюється вентилятором на 80 мм. Відведення тепла від плати виконується і самим корпусом між друкованою платою і стінкою корпусу встановлений поглинає тепло шар.
В режимі низьких навантажень крильчатка повністю зупиняється, а тепло відводиться від плати одним тільки корпусом. Лопатева крильчатка вентилятора спирається на довговічний підшипник ковзання. Так, серед важливих експлуатаційних переваг Sea Sonic SFX SSP-300SFB слід виділити низькі робочі температури і мінімальний рівень шуму, що відкриває пристрою дорогу для оснащення у тому числі і порівняно нескладних серверних стійок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Купити Seasonic SFX SSP-300SFB
Усі ціни 17 →Блок живлення Seasonic 300W (SSP-300SFB) | 2 107 грн. |
Блок питания Seasonic 300W (SSP-300SFB) SSP-300SFB | 1 947 грн. |
Seasonic Блок живлення Seasonic 300W (SSP-300SFB) SSP-300SFB | 1 976 грн. |
Блок живлення Seasonic 300W (SSP-300SFB) SSP-300SFB | 1 976 грн. |
Блок живлення 300W Seasonic (SSP-300SFB) SSP-300SFB | 2 029 грн. |
Модификації Seasonic SFX
Ціни на Seasonic SFX |
---|---|---|---|---|
Seasonic SFX SSP-300SFB | від 1 947 грн. | 17 пропозицій | ||
Seasonic SFX SSP-300SFG | від 2 394 грн. | 1 пропозиція |