Вудилище SELECT Basher BSR-902SH
SELECT Basher BSR-902SH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Basher BSR-902SH
Усі ціни 15 →Спининговое удилище Select Basher BSR-902SH 2.70m 60-150g Regular Fast | 1 441 грн. |
Вудилище Select Basher BSR-902SH 2.70m 60-150g Regular Fast (1870.36.53) | 1 463 грн. |
Вудилище Select Basher BSR-902SH 2.70m 60-150g Regular Fast (1870.36.53) 1 | 1 440 грн. |
Select Вудилище Select Basher BSR-902SH 2.70m 60-150g Regular Fast (1870.3 | 1 440 грн. |
Вудлище спінінгове Select Basher BSR-902SH 2.70 м 60-150 г Regular Fast (1 | 1 440 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →