Вудилище SELECT Nitro NTR-702M
SELECT Nitro NTR-702M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Nitro NTR-702M
Спінінг Select Nitro NTR-702M 2.13m 5-21g Fast,1870.31.12 | 1 340 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-702M 2.13 m 5-21g Fast | 1 340 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-702M 2.13m 5-21g Fast (1870-31-12) | 1 340 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-702M, 2,13 m, 5-21g, fast | 1 310 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-702M 2.13 m 5-21g Fast (1870-31-12) | 1 340 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →