Літня шина Semperit Van-Life 2 185/75 R16C 104R
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Semperit Van-Life 2 185/75 R16C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semperit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semperit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Semperit Van-Life 2 185/75 R16C 104R
Шини Semperit Van Life 2 185/75 R16C 104R | 5 749 грн. |
Semperit Van Life 2 185/75 R16C 104R 452111000 | 5 234 грн. |
Semperit Van Life 2 185/75 R16C 104/102R | 5 596 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →