Ваги Sencor SBS 5050
Фото 7 |
Sencor SBS 5050 білий чорний |
|
Розрахунок рекомендованого щоденного прийому калорій. Вимірювання об'єму жиру і води в тілі за принципом BIA.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBS 5050
Усі ціни 22 →Ваги підлогові електронні Sencor Sbs 5050BK | 885 грн. |
Ваги підлогові Sencor SBS 5050BK | 649 грн. |
Підлогові ваги Sencor SBS 5050BK | 749 грн. |
Ваги напольні SENCOR SBS 5050BK | 649 грн. |
Sencor SBS 5050BK 41006232 | 649 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Sencor SBS 5050
Ціни на Sencor SBS 5050 |
---|---|---|---|---|
Sencor SBS 5051 | від 607 грн. | 25 пропозицій | ||
Sencor SBS 5050 | від 607 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →