Блендер Sencor SBU 7875RS рожевий
Фото 19 |
Sencor SBU 7875RS |
|
Шість програм подрібнення продуктів, включаючи можливість зберігання в вакуумі.
Автоматичне визначення встановленої чаші і вакуумної насадки.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBU 7875RS рожевий
Усі ціни 7 →Блендер Sencor SBU 7875RS | 7 136 грн. |
Блендер Sencor Sbu 7875RS | 7 072 грн. |
Блендер Sencor SBU 7875RS | 6 355 грн. |
Блендер стаціонарний Sencor SBU 7875RS | 6 991 грн. |
Sencor SBU 7875RS | 6 510 грн. |
Блендер стаціонарний Sencor SBU 7875RS | 6 981 грн. |
Блендер стационарный Sencor SBU 7875RS | 6 987 грн. |
Програми:
- смузі (50 секунд) використання з шейкером
- екстра смузі (60 секунд) використання з основною чашею
- борошно і горіхи (70 секунд) використання з основною чашею
- суп і соте (140 секунд) використання з основною чашею
- живильний коктейль (70 секунд) використання з шейкером
- подрібнення льоду (60 секунд) використання з основною чашею
Модификації Sencor SBU 7875RS
Ціни на Sencor SBU 7875RS |
---|---|---|---|---|
Sencor SBU 7871GR бірюзовий | від 6 355 грн. | 4 пропозиції | ||
Sencor SBU 7870GG зелений | від 6 560 грн. | 8 пропозицій | ||
Sencor SBU 7876GD золотистий | від 4 448 грн. | 10 пропозицій | ||
Sencor SBU 7877CH золотистий | від 6 355 грн. | 9 пропозицій | ||
Sencor SBU 7875RS рожевий | від 6 355 грн. | 7 пропозицій | ||
Sencor SBU 7872BL синій | від 6 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Sencor SBU 7873VT фіолетовий | від 6 355 грн. | 6 пропозицій | ||
Sencor SBU 7874RD червоний | від 6 415 грн. | 6 пропозицій | ||
Sencor SBU 7878BK чорний | від 4 728 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →