Кухонний комбайн Sencor STM 7874RD червоний
Відео 2Фото 59 |
Sencor STM 7874RD червоний 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor STM 7874RD червоний
Усі ціни 12 →Кухонна машина Sencor STM 7874RD | 14 377 грн. |
Кухонний комбайн Sencor Stm 7874RD | 14 215 грн. |
Кухонна машина Sencor STM 7874RD | 10 619 грн. |
Кухонна машина Sencor STM 7874RD | 12 197 грн. |
Sencor STM 7874RD | 10 360 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Sencor STM 7874RD:
- Світлодіодне підсвічування чаші міксера
- Захисна кришка з отвором для додавання інгредієнтів
Модификації Sencor STM 7874RD
Ціни на Sencor STM 7874RD |
---|---|---|---|---|
Sencor STM 7876GD бронзовий | від 10 031 грн. | 67 пропозицій | ||
Sencor STM 7871GR бірюзовий | від 10 028 грн. | 45 пропозицій | ||
Sencor STM 7870GG зелений | від 12 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Sencor STM 7877CH золотистий | від 10 680 грн. | 10 пропозицій | ||
Sencor STM 7875RS рожевий | від 10 031 грн. | 66 пропозицій | ||
Sencor STM 7872BL синій | від 10 031 грн. | 69 пропозицій | ||
Sencor STM 7873VT фіолетовий | від 10 800 грн. | 10 пропозицій | ||
Sencor STM 7874RD червоний | від 10 360 грн. | 12 пропозицій | ||
Sencor STM 7878BK чорний | від 10 031 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →