Навушники
Sennheiser HMD 300 PRO (506900)
Фото 3 |
Sennheiser HMD 300 PRO 2020 рікHM (для бродкастеров) |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser HMD 300 PRO
Усі ціни 7 →Навушники з мікрофоном Sennheiser HMD-300 Pro | 11 899 грн. |
Навушники Sennheiser HMD 300 XQ-2 Headset with Boom Microphone & Cable wit | 12 859 грн. |
Sennheiser HMD 300-XQ-2 | 12 859 грн. |
Гарнитура Sennheiser HMD 300 PRO | 11 169 грн. |
Навушники з мікрофоном Sennheiser HMD-300-XQ-2 | 12 699 грн. |
Навушники з мікрофоном Sennheiser HMD-300 Pro-X4F | 16 999 грн. |
Гарнитура Sennheiser HMD 300-XQ-2 | 11 969 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →