Навушники
Sennheiser SDW 5036
Відео 2Фото 6 |
Sennheiser SDW 5036 2021 рікрадіоканал |
|
Sennheiser SDW 5036-бездротова DECT-гарнітура для софтфонів, комп'ютерів, настільних телефонів і мобільних пристроїв. Має суперширокосмуговий аудіоканал, технологія розпізнавання голосу і особлива двомікрофонна система шумозаглушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser SDW 5036
Усі ціни 7 →Гарнітура для call-центрів Sennheiser SDW 5036 (507018) | 17 589 грн. |
Безпровідні навушники Sennheiser SDW 5036 - EU 507018 | 17 589 грн. |
Офисная гарнитура SENNHEISER 507018 | 16 359 грн. |
Специализированная гарнитура Sennheiser Epos SDW 5036-EU (1000623) | 19 110 грн. |
Гарнитура Sennheiser EPOS SDW 5036 | 16 369 грн. |
Sennheiser SDW 5036 | 24 928 грн. |
Sennheiser SDW 5036-EU | 17 589 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →