Мультипіч Severin FR 2455
Фото 7 |
Severin FR 2455 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin FR 2455
Усі ціни 8 →Фритюрниця Severin Fr 2455 | 2 853 грн. |
SEVERIN FR 2455 | 2 619 грн. |
Мультипіч SEVERIN FR 2455 | 2 688 грн. |
Severin FR 2455 | 2 690 грн. |
Мультипечь Severin FR 2455 | 2 794 грн. |
ще 3 пропозиції