Гриль-барбекю Severin KG 2397 чорний
Фото 4 |
Severin KG 2397 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KG 2397 чорний
Електрогриль Severin KG 2397 | 4 447 грн. |
Електрогриль Severin Kg 2397 | 4 569 грн. |
Електросковорода SEverin KG 2397 | 3 556 грн. |
Электросковорода SEverin KG 2397 | 3 300 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →