Мікрохвильова піч Severin MW 7763 чорний
Фото 7 |
Severin MW 7763 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin MW 7763 чорний
Усі ціни 7 →Мікрохвильова піч Severin MW 7763 | 6 584 грн. |
Мікрохвильова піч SEverin MW 7763 MW7763 | 6 660 грн. |
Мікрохвильова піч Severin MW 7763 | 7 052 грн. |
Severin MW 7763 | 18 655 грн. |
Severin MW 7763 | 7 224 грн. |
Мікрохвильова піч SEverin MW 7763 | 6 588 грн. |
Микроволновая печь SEverin MW 7763 | 6 656 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →