Електрочайник Severin WK 3472 1100 Вт 0.5 л нержавіюча сталь
Фото 12 |
Severin WK 3472 2022 рікдорожній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin WK 3472 1100 Вт 0.5 л нержавіюча сталь
Електрочайник Severin Wk 3472 | 1 243 грн. |
Электрочайник дорожный SEVERIN WK 3472 WK3472 | 1 540 грн. |
Електрочайник дорожній Severin WK 3472 WK3472 | 1 544 грн. |
Електрочайник дорожній SEverin WK 3472 | 1 534 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →