Холодильник Sharp Karakuri SJ-PX830ASL нержавіюча сталь
Відео 1Фото 10 |
Sharp Karakuri SJ-PX830ASL нержавіюча сталь бежевий нержавіюча сталь |
|
Многотемпературная камера з регулюванням температури від -18 °C до + 3 °C.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp Karakuri SJ-PX830ASL нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Холодильник Sharp SJ-PX830ASL | 149 999 грн. |
Холодильник Side-by-Side Sharp SJ-PX830ASL | 157 642 грн. |
Sharp SJ-PX830ASL офіційна гарантія | 98 999 грн. |
Холодильник SHARP SJ-PX830ASL | 155 148 грн. |
Sharp SJ-PX830A-SL | 143 920 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sharp Karakuri SJ-PX830ASL
Ціни на Sharp Karakuri SJ-PX830ASL |
---|---|---|---|---|
Sharp Karakuri SJ-PX830ABE бежевий | від 98 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Sharp Karakuri SJ-PX830ASL нержавіюча сталь | від 98 999 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →