Зволожувач повітря Sharp UA-HG40E-T
Відео 1Фото 19 |
Sharp UA-HG40E-T |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp UA-HG40E-T
Усі ціни 33 →Sharp Sharp UA-HG40E-L | 16 999 грн. |
Очищувач повітря SHARP UA-HG40E-L | 16 999 грн. |
Очищувач повітря Sharp UA-HG40E-L | 19 249 грн. |
Sharp UA-HG40E-L офіційна гарантія | 17 899 грн. |
Воздухоочиститель sharp ua-hg40e-l | 18 177 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →