Мікрохвильова піч Sharp YC MS02E B чорний
Фото 4 |
Sharp YC MS02E B |
|
Мікрохвильова піч на 20 літрів бренду Sharp - це представник середнього цінового сегменту. Модель відноситься до рішень Solo, тобто не передбачає гриля, а єдиним нагрівальним елементом є 800-ватний магнетрон. Потужність його роботи можна гнучко регулювати, адже користувачам доступно одразу 11 рівнів налаштування. Мікрохвильова піч Sharp YC MS02E B не обмежується лише швидким нагріванням, а й передбачає 8 автопрограм приготування (включаючи автоматичне розморожування).
У них досить просто вказати вагу продуктів, а оптимальний робочий цикл та його тривалість задасть автоматика НВЧ-печі. Таким чином, можна приготувати піцу, картопля, попкорн, суп, овочі (використовуючи заморожені напівфабрикати) і т.д. Робоча камера приладу передбачає емальовані стінки і скляну тарілку, що обертається, діаметром 255 мм біля основи. Як органи управління запропоновані кнопки, що дозволяють серед іншого налаштувати таймер, одним натисканням запустити 30-секундний цикл нагріву, додати ще 10 секунд, одну або 10 хвилин часу. Також варто відзначити, що крім версії повністю в чорному кольорі у продажу зустрічається модифікація в білому і забарвленні «під нержавіючу сталь».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Купити Sharp YC MS02E B чорний
Sharp YC-MS02E-B | 4 640 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp YC-MS02E-B | 4 088 грн. |
Мікрохвильовка Sharp YC-MS02E-W | 6 526 грн. |
Микроволновка Sharp YC-MS02E-W | 6 522 грн. |
Модификації Sharp YC MS02E B
Ціни на Sharp YC MS02E B |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MS02E W білий | від 6 516 грн. | 3 пропозиції | ||
Sharp YC MS02E S нержавіюча сталь | від 3 149 грн. | 11 пропозицій | ||
Sharp YC MS02E B чорний | від 4 088 грн. | 4 пропозиції |