Мікрохвильова піч Sharp YC MS51E B чорний
Фото 4 |
Sharp YC MS51E B сріблястий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp YC MS51E B чорний
Мікрохвильова піч Sharp YC-MS51E-B | 4 386 грн. |
Микроволновая печь Sharp YC MS51E B YC-MS51E-C | 4 579 грн. |
Микроволновая печь Sharp YC-MS51E-B | 4 179 грн. |
Sharp YC-MS51E-B | 4 912 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp YC-MS51E-B | 5 214 грн. |
Модификації Sharp YC MS51E B
Ціни на Sharp YC MS51E B |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MS51E S сріблястий | від 4 488 грн. | 3 пропозиції | ||
Sharp YC MS51E B чорний | від 4 179 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →