Моторне мастило Shell Helix HX3 15W-40 1 л
Shell Helix HX3 15W-40 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix HX3 15W-40 1 л
Моторное масло SHELL Helix HX3 15W-40 (1л.) 550039969 | 232 грн. |
Олива моторна мінеральна SHELL Helix HX3 15W-40 1л (550039969) 550046596 | 197 грн. |
SHELL 550039969 | 225 грн. |
Олія моторна мінеральна 1л 15W-40 Helix HX3 SHELL, 124824, / | 250 грн. |
Моторна олива Shell Helix HX3 15W-40 1 л | 227 грн. |
Модификації Shell Helix HX3 15W-40
Ціни на Shell Helix HX3 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX3 15W-40 1 л | від 197 грн. | 5 пропозицій | ||
Shell Helix HX3 15W-40 4 л | від 756 грн. | 6 пропозицій |