Моторне мастило Shell Helix HX7 5W-40 5 л
Відео 4Фото 2 |
Shell Helix HX7 5W-40 5L |
|
Напівсинтетичне моторне масло, розраховане переважно на бензинові двигуни з рециркуляцією відпрацьованих газів і каталізаторами, встановлені в легкових авто. Склад продукту розвиває ідею інтенсивної боротьби з відкладеннями, характерну для всіх масел Helix; конкретно для цієї марки заявлена на 39% краща ефективність, ніж у попередниці Helix 5. Продукт сертифікований по 3 стандартам і має допуски від 6 виробників — 5 європейських і 1 американського.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix HX7 5W-40 5 л
Моторна олива Shell Helix HX7 5W-40, 5л (73992) 73992 | 980 грн. |
Shell Моторна олива Shell Helix HX7 5W-40, 5л (73992) 73992 | 980 грн. |
Олива Shell Helix HX7 5W-40, 5л (шт.) | 1 415 грн. |
Відмінна олія (ЕU). Грязі у двигуні не залишає, не чаде, прийнятно стоїть. У складі присад має молібден. Просунуті відповідності та схвалення.
Відмінно миє двигун. Поганий захист від підробки, навіть мембрани немає. користуюся Shell Helix HX7 5W-40 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Shell Helix HX7 5W-40
Ціни на Shell Helix HX7 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX7 5W-40 1 л | від 229 грн. | 14 пропозицій | ||
Shell Helix HX7 5W-40 4 л | від 821 грн. | 15 пропозицій | ||
Shell Helix HX7 5W-40 5 л | від 980 грн. | 3 пропозиції |