Моторне мастило Shell Helix HX8 5W-30 4 л
Відео 7 |
Shell Helix HX8 5W-30 4L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix HX8 5W-30 4 л
Усі ціни 7 →Моторное масло Shell Helix HX8 5W-30 (4л.) 550052835 | 1 324 грн. |
Моторна олива Shell Helix HX8 5W30 4л (4508) 4508 | 1 160 грн. |
Shell Моторна олива Shell Helix HX8 5W30 4л (4508) 4508 | 1 160 грн. |
SHELL Helix HX8 5W-30 (4л) | 1 447 грн. |
Масло моторне Shell Helix HX8 5W-30 4 л 550052835 | 1 657 грн. |
Моторна олія Shell Helix HX8 5W30 4л (4508) | 1 588 грн. |
Олива моторна Shell Helix HX8 5W-30 4 л | 1 350 грн. |
Відеоогляди
Модификації Shell Helix HX8 5W-30
Ціни на Shell Helix HX8 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 5W-30 1 л | від 320 грн. | 12 пропозицій | ||
Shell Helix HX8 5W-30 4 л | від 1 160 грн. | 7 пропозицій |