Моторне мастило Shell Helix HX8 5W-40 4 л
Відео 11 |
Shell Helix HX8 5W-40 4L |
|
Масло з лінійки Helix HX8, слоганом якої є «максимальна продуктивність». Одним з факторів цього стала фірмова технологія активних мийних присадок, а також підвищена стабільність масла протягом всього інтервалу між замінами; все це перешкоджає забрудненню двигуна. Крім того, дана марка має досить хорошу стійкість до холодів. Призначена вона для легкових автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами, однак не може використовуватися за наявності турбонаддуву. Також варто відзначити допуски від 3 європейських автокомпаній.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Купити Shell Helix HX8 5W-40 4 л
Усі ціни 13 →Моторное масло Shell Helix HX8 5W-40 (4л.) 550052837 | 1 038 грн. |
Моторна олива Shell Helix HX8 5W40 4л (2327) | 1 248 грн. |
Моторна олива Shell Helix HX8 5W40 4л (2327) 2327 | 1 004 грн. |
Shell Моторна олива Shell Helix HX8 5W40 4л (2327) 2327 | 1 004 грн. |
SHELL Helix HX8 5W-40 (4л) | 1 244 грн. |
Якісна синтетика за доступною ціною, якщо коротко так можу описати цю моторну оливу. Шелл рекомендую змінювати її на 7500 або 15000км в залежності від умов експлуатації. Я на ній у середньому проїжджаю десь 9-10 000км у змішаному циклі і поки питань нема. Головне купувати у нормальних магазинах що б не потрапити на фальсифікат. Нажаль Шелл не виключення і підробок на нього теж багато, то будь будьте уважні коли купуєте але олива варта цих грошей. синтетика
є сертифікат відповідності за допусками що вказані на каністрі поки що немає Андрій Слонов: користуюся Shell Helix HX8 5W-40 4L кілька місяців |
Модификації Shell Helix HX8 5W-40
Ціни на Shell Helix HX8 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 5W-40 1 л | від 263 грн. | 19 пропозицій | ||
Shell Helix HX8 5W-40 4 л | від 1 004 грн. | 13 пропозицій | ||
Shell Helix HX8 5W-40 5 л | від 1 331 грн. | 13 пропозицій | ||
Shell Helix HX8 5W-40 55 л | від 11 761 грн. | 2 пропозиції |