Моторне мастило Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 20 л
Відео 4 | Товар застарів 1 499 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C3; API SN; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51; Допуски Opel, GM: Dexos 2; Допуски Chrysler, Dodge, Jeep: MS-11106 |
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 1 3 |
Беру в Єшку Шелл Ультра, вже 2 заміни пройшов (20 000км) задоволень. Перейшов на нього за рекомендацією власників на мерседес-клубі, люди позитивно про нього відгукувалися. ціна
пакет присадок допуски включаючи лонг лайф поки не знайшов Denis84: користуюся Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4L більше року |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30
Ціни на Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 1 л | від 367 грн. | 30 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4 л | від 1 296 грн. | 30 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 5 л | від 2 364 грн. | 1 пропозиція | ||
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 55 л | від 17 962 грн. | 3 пропозиції | ||
Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 209 л | від 84 300 грн. | 1 пропозиція |