Моторне мастило Shell Helix Ultra Professional AV-L 5W-30 5 л (550048477)
Shell Helix Ultra Professional AV-L 5W-30 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra Professional AV-L 5W-30 5 л
Моторное масло Shell Helix Ultra Professional AV-L 5W-30 (5л.) 550048477 | 2 314 грн. |
Моторное масло Shell Helix Ultra Professional AV-L 5W-30 (5л.) AG-0401599 | 1 783 грн. |
SHELL Олива моторна Shell Helix Ultra Professional AV-L 5W-30 5л | 2 151 грн. |