Моторне мастило Shell Helix Ultra Racing 10W-60 1 л
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra Racing 10W-60 1 л
Усі ціни 8 →Моторное масло Shell Helix Ultra Racing 10W-60 (1л.) 550046314 | 538 грн. |
Олива моторна синтетична SHELL Helix Ultra Racing 10W-60 1л (550046314) 55 | 386 грн. |
Shell Shell Helix Ultra Racing 10W60 1 л | 445 грн. |
Моторна олива Shell Helix Ultra Racing 10W60 1л (2213) 2213 | 486 грн. |
Shell Моторна олива Shell Helix Ultra Racing 10W60 1л (2213) 2213 | 486 грн. |
ще 3 пропозиції
Корисно знати:
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 — повністю синтетичне масло, розроблене спеціально для змагання Ferrari 360 Modena Challenge.
Модификації Shell Helix Ultra Racing 10W-60
Ціни на Shell Helix Ultra Racing 10W-60 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 1 л | від 386 грн. | 8 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 4 л | від 1 478 грн. | 8 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra Racing 10W-60 5 л | від 1 930 грн. | 4 пропозиції |