Моторне мастило Shell Helix Ultra SP 0W-20 5 л
Shell Helix Ultra SP 0W-20 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra SP 0W-20 5 л
Олива моторна синтетична SHELL Helix Ultra SP 0W-20 5л (550063071) 5500630 | 1 889 грн. |
Олива Shell Helix Ultra SP (SN Plus) 0W-20, 5л (шт.) | 2 418 грн. |
Моторна олива Shell Helix Ultra SP 0W-20 5 л | 2 173 грн. |
Олива моторна Shell Helix Ultra SP 0W-20 5 л (ТОВ-У512788) | 2 173 грн. |
Модификації Shell Helix Ultra SP 0W-20
Ціни на Shell Helix Ultra SP 0W-20 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra SP 0W-20 1 л | від 409 грн. | 7 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra SP 0W-20 5 л | від 1 889 грн. | 4 пропозиції | ||
Shell Helix Ultra SP 0W-20 209 л | від 82 130 грн. | 1 пропозиція |