Автосигналізація Sheriff ZX-750 Pro
Відео 2 |
Sheriff ZX-750 Pro
Тип:автомобільна
Зон охорони:9 шт
Тип зв'язку:двостороння
Брелок:дисплей
Дод.:захист від сканування
Комплект:іммобілайзер, сирена
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики ZX-750 Pro
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sheriff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sheriff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sheriff ZX-750 Pro
Усі ціни 12 →Sheriff ZX-750 Pro без сирены | 3 933 грн. |
Sheriff ZX-750 PRO без сирены | 3 308 грн. |
Автосигнализация Sheriff zx-750 Pro | 3 518 грн. |
Автосигналізація Sheriff ZX-750 PRO без сирени | 4 054 грн. |
Автосигнализация Sheriff ZX-750 Pro без сирены | 3 290 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Охорона:
- Роздільне управління режимами включення/вимикання охорони.
- Програмований персональний код відключення і управління системою.
- 9 зон охорони. .
- Управління реле блокування НР-типу (потрібна установка додаткового реле).
- Управління кодовим реле блокування R350 (додаткова опція, в комплект не входить). Режим антипограбування («Anti-Hi-Jack»)
- Вбудований універсальний силовий вихід управління замками дверей.
- Обмежений час режиму тривоги.
- Обхід зони несправності.
- Вбудоване реле управління габаритними вогнями.
- Програмування тривалості вихідних сервіс-імпульсів каналів СН2, СН4.
- Управління штатним клаксоном автомобіля (потрібна установка додаткового реле).
- Імпульсне керування зовнішніми пристроями запуску двигуна.
- Управління штатними системами аварійної сигналізації автомобіля. Додаткові функції
- Режим «Save» — управління економією живлення брелока двостороннього зв'язку.
- Тимчасове блокування кнопок LCD-брелока.
- Дистанційне керування каналом сирени в режимі охорони (відключення/включення — нічний режим).
- Тимчасове відключення датчика удару при постановці на охорону.
- Режим беззвучного контролю зв'язку (ручний режим), перевірка, оновлення стану LCD-екрану.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →