Кулі й патрони Shershen 4.5 mm 0.28 g 2500 pcs
Shershen 4.5 mm 0.28 g 2500 pcs велика упаковка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shershen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shershen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shershen 4.5 mm 0.28 g 2500 pcs
Свинцовые пули Shershen 0,28г 2500 шт (1057.00.34) | 203 грн. |
Пули пневм Шершень 0,28g 4,5 мм 2500шт/уп 1057.00.34 | 261 грн. |
Кулі пневматичні Шершень кал. 4,5 мм 0,28 г 2500 шт/уп. 10570034 | 315 грн. |
Кулі свинцеві Шершень 0,28 г 2500 шт | 210 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →