Котушка Shimano Aero Technium XTD 14000 Magnesium (ARTCMGS14000XTD)
Shimano Aero Technium XTD 14000 Magnesium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Aero Technium XTD 14000 Magnesium
Усі ціни 15 →Катушка Shimano Aero Technium MgS 14000XTD 8+1BB (ARTCMGS14000XTD) | 38 590 грн. |
Котушка Shimano Aero Technium MgS 14000XTD 8+1BB (ARTCMGS14000XTD) | 38 590 грн. |
Котушка Shimano Aero Technium MgS 14000XTD 8+1BB (ARTCMGS14000XTD) ARTCMGS | 38 590 грн. |
Катушка Shimano Aero Technium MgS 14000XTD 8+1BB 4.3:1 2266.41.68 | 38 590 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →