Вудилище Shimano AERO X1 Distance Feeder 366 (AEX1DFDR12)
Shimano AERO X1 Distance Feeder 366 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano AERO X1 Distance Feeder 366
Усі ціни 13 →Фидерное удилище Shimano Aero X1 3.66m max 90g | 3 500 грн. |
Удилище фидерное Shimano Aero X1 3.66m max 90g (AEX1DFDR12) | 3 500 грн. |
Вудилище Shimano Aero X1 3.66m max 90g (AEX1DFDR12) | 3 500 грн. |
Удилище Shimano Aero X1 3.66m max 90g (AEX1DFDR12) AEX1DFDR12 | 3 500 грн. |
Вудилище Shimano Aero X1 3.66m max 90g (AEX1DFDR12) AEX1DFDR12 | 3 500 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →