Вудилище Shimano FX XT 270XH (FXXT27XH)
Shimano FX XT 270XH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano FX XT 270XH
Усі ціни 8 →Спининговое удилище Shimano Fx Xt 270XH 2.70m 50-100g | 1 878 грн. |
Спиннинг Shimano FX XT 270XH 2.70m 50-100g (FXXT27XH) | 1 870 грн. |
Спининговое удилище Shimano FX XT 270XH 2.70m 50-100g 2266.28.53 | 1 870 грн. |
Вудлище спінінгове Shimano FX XT Rod 270XH 2.70 м 50-100 г 2.70 (22662853) | 1 870 грн. |
Вудилище Shimano FX XT 270XH 2.7m 50-100g | 1 870 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →