Котушка Shimano Nasci FB 1000
Відео 2Фото 13 |
Shimano Nasci FB 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Nasci FB 1000
Усі ціни 24 →Катушка рыболовная Shimano Nasci 1000 Fb 4+1BB (2266.72.04) | 3 790 грн. |
Катушка Shimano Nasci 1000 FB 4+1BB (NAS1000FB) | 3 790 грн. |
Катушка Shimano Nasci 1000 fb (nas1000fb) | 2 850 грн. |
Котушка Shimano Nasci 1000 FB (NAS1000FB) | 3 700 грн. |
Катушка Shimano Nasci 1000 FB (NAS1000FB) NAS1000FB | 3 700 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →