Вудилище Shimano Sedona 711M Cork (SED711MMFC)
Shimano Sedona 711M Cork |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Sedona 711M Cork
Усі ціни 12 →Спининговое удилище Shimano Sedona 711M (CORK) 2.42m 7-35g | 4 533 грн. |
Спиннинг Shimano Sedona 711M (CORK) 2.42m 7-35g (SED711MMFC) | 4 550 грн. |
Вудилище Shimano Sedona 711M CORK 2.42m 7-35g (SED711MMFC) | 4 550 грн. |
Удилище Shimano Sedona 711M CORK 2.42m 7-35g (SED711MMFC) SED711MMFC | 4 550 грн. |
Вудилище Shimano Sedona 711M CORK 2.42m 7-35g (SED711MMFC) SED711MMFC | 4 550 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →